Värsked tööpakkumised

Lumetööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 236938

Tööpakkumise number

236938

Töö kirjeldus

Pakume talvehooajaks tööd lumetöölistele Soomes - Helsingis ja selle lähiümbruses. Töö sisaldab katuste- ja tänavate puhastamist lumest.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaatitelt nõuame tööle asudes henkilötunnuse (Soome isikukood), verokaardi ja tööturvalisuskaardi olemasolu. Kasuks tuleb soome keele oskus,
sõiduvahendi ja oma elukoha olemasolu. Eritöövahendid on tööandja poolt .

Pakume hooajatööd usaldusväärses firmas. Vajadusel aitame majutuse leidmisega. Kandideerida palume läbi cv-keskuse, mitte telefoni teel!

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2012
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2012

Mesteri Oy tekee rakennus-ja saneeraustyötä sekä hitsausta että konesauma peltikattoja. Erikoisalaa ovat huoneistoremontoinnit ja saneeraukset.
Kylpyhuoneremontit ja niihin liittyvät vesieristystyöt teemme ammattitaidolla avaimet käteen periaatteella. Yrityksellä on käytössään tilanteesta riippuen 9-
15 saneerausalan ammattilaista. Asiakkainamme ovat kotitaloudet ja rakennusliikkeet.
LISÄKSI TYÖHÖN KUULUU TALVIKAUDELLA LUMITÖITÄ!