Värsked tööpakkumised

Lukumeister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359080

Tööpakkumise number

359080

Töö kirjeldus

Mehaaniliste- ja elektriliste lukustuslahenduste paigaldus- ja hooldustööd.

Nõudmised kandidaadile

- kohusetundlikkust, vastutusvõimet
- tehnilist mõtlemist
- algteadmisi elektrist
- puidu- ja metallitöö kogemust
- väga head suhtlemisoskust
- vene keele oskust suhtlustasandil
- juhilubade olemasolu
- pingetaluvust ja positiivset mõttelaadi

Ettevõte pakub

- sõbralikke kolleege
- töötulemustele vastavat ja motiveerivat töötasu
- arenemis- ja karjäärivõimalusi
- ametiautot

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
12. november 2014
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2014

Lukufirma LOCK FORCE on ABLOY lukutehase volitatud edasimüüja ja teenindaja.

Meie tegevusalaks on lukkude jae- ja hulgimüük, lukustuse projekteerimine, lukkude paigaldus ning hooldus. Pakume erinevaid elektrilisi lukustuslahendusi (kaardilukud, koodilukud, sõrmejäljelukud, mündilukud jne). Aitame igakülgset lukustusvaldkonnas tekkinud küsimuste lahendamisega.

Ettevõttes töötavad üle 10 aastase kogemusega ja lukustusala põhjalikud tundvad eksperdid.