Värsked tööpakkumised

Lukksepp/keevitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 370107

Tööpakkumise number

370107

Töö kirjeldus

Valmistame igapäevaselt metallist omatooteid ja pakume mitmekülgset tootmisteenust. Töötleme alumiiniumit, roostevaba terast ja süsinikterast. Ettevõttes on kasutusel kaasaegne tehnoloogia.
Kandidaadi tööülesanneteks on toodete/detailide valmistamine, koostamine ja töötlemine vastavalt etteantud joonistele. Ettevõttes on kasutusel on väga kaasaegne tehnoloogia. Otsime oma nooruslikku kollektiivi heal tasemel lukksepp/keevitajat.

Nõudmised kandidaadile

• Erialane haridus ja ettevalmistus
• Lukksepatööde oskus
• Hea tehniline taip
• Jooniste ja koosteprojektide lugemise oskus
• Hea materjalide tundmine
• Erinevate metallide keevitamise oskus MIG/MAG ja TIG meetodil
• Meeskonnatöö oskus
• Ausus, täpsus, kohusetundlikkus, lojaalsus tööandjale
• Hea eesti keele oskus
• Täpsus ja korrektsus

Kasuks tuleb eelnev töökogemus.

Ettevõte pakub

• Korralikke töövahendeid
• Väljaõpet kohapeal
• Stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes
• Kaasaegseid töötingimusi
• Toetavat nooruslikku meeskonda
• Õppimis- ja arenguvõimalusi ettevõtte sees
• Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Soovime leida lojaalse töötaja Tartust või selle lähiümbrusest.
Kandideerimiseks vajaliku CV ja lühikirjelduse varasematest kogemustest palume saata läbi CV Keskuse portaali.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. märts 2015
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2015

Torm Metall OÜ on Tartus tegutsev ja kiiresti arenev metallitöötlus ettevõte. Peamiste tegevustena toodetakse erinevaid vabaaja tooteid ning pakutakse mitmekülgset tootmisteenust. Töötleme alumiiniumit, roostevaba- ja süsinikterast. Ettevõttes on kasutusel moodsad tootmisseadmed – laserlõikus, vesilõikus, painutus, keevitus, haaveldus, pulbervärvimine jne. Suurem osa ettevõtte toodangust eksporditakse.