Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #784090

Lukksepp - saagija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui Sa oled töökas, hea suhtleja, tehniliselt taiplik ja avatud uutele väljakutsetele, siis ootame just Sind liituma meie meeskonnaga!

Sinu ülesanneteks saavad olema::

  • lukksepa tööoperatsioonide teostamine
  • erinevate soogidega (lintsaag, ketassaag) opereerimine
  • luku- ja kinnitusavade freesimine kopeerfreesi ja puurpingiga
  • muud tootmisega seonduvad tegevused

Ootused kandidaadile

  • Töö ei eelda eelnevat kogemust, kuid tahet õppida ja omandada uusi oskusi!

  • Eesti keel kõnes ja kirjas

  • Võimekus teha füüsilist tööd

  • Jooniste lugemise oskus

  • Töötasu alates 7.50 eurot tunnis (bruto), millele lisandub boonustasu
  • Vajalikku väljaõpet kohapeal ja arenemisvõimalust
  • Tööd ühes vahetuses E-R, nädalavahetused ja riigipühad on vabad
  • Kollektiivpuhkust suvel ja talvel
  • Kaasaegseid töötingimusi ja toetvat meeskonda
  • Spordi-ja tervisetoetust kuni 400 eurot aastaa

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust ühe nädala jooksul alates kandideerimisest.

Tööpakkumise number
#784090