Tööpakkumise number

607493

HKScan Estonia AS Lukksepp

Töö kirjeldus

Tootmisseadmete hoolduse ja remondi teostamine praetoodete ja vorstitoodete osakonnas

Nõudmised kandidaadile

Meie ootused
töökus, kohusetundlikkus, ausus
tehniline taiplikkus
lukksepana töötamise kogemus ja/või erialane haridus
täiendav väljaõpe kohapeal
valmisolek töötamiseks vahetustega E-R kell 04.00-12.30; 14.00-22.30
valmisolek meeskonnatööks

*Iga söögikorra pealt anname omatöötaja soodustust meie sööklas.
*Hoolitseme Sinu tervise eest, võimaldades Sulle tasuta meie spordisaali ja
sauna kasutust ning toetades sportimist läbi SportID.
*Pakume Sulle huvitavat ja väljakutsete rohket tööd tugevate kaubamärkidega ja maitsva toiduga pädevas ning arendavas organisatsioonis.

Asukoht:
Rakvere, Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. august 2019
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2019
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 1100 EUR kuus
Soovin kandideerida

Lukksepp

HKSCAN ESTONIA AS

HKScan on Põhjamaade liha- ja toiduainetööstuse ettevõte. Meil töötab üle 7300 spetsialisti, kes pingutavad igapäevalt, et teenindada maailma kõige nõudlikumaid tarbijaid, hoides kvaliteeti kogu tootmisahela ulatuses – farmist toidulauale. HKScan toodab ja turustab kvaliteetseid ning vastutustundlikult toodetud sea-, veise-, linnu- ja lambalihatooteid tuntud kaubamärkide all, nende hulgas HK®, Scan®, Rakvere®, Kariniemen®, Rose®, Pärsons® ja Tallegg®. HKScani kliendid on jaemüügi-, toitlustus-, tööstus-, ja ekspordisektorid. Meie koduturud asuvad Soomes, Rootsis, Taanis ja Baltimaades. Ekspordime oma tooteid rohkem kui 50 riiki. HKScani netokäive 2017. aastal oli 1,8 miljardit eurot, mis teeb meist ühe Euroopa juhtivaima liha- ja toiduainetööstuse ettevõtte. www.hkscan.com

Avan ettevõtte profiili