Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #518745

Lukksepp-mehhaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevate mehaanikasüsteemide tootmine, remontimine, hooldamine rasketehnikaga tegelevas ettevõttes (veoautod, raudtee veerem, rööbastranspordi sõidukid)

Ootused kandidaadile

1. Kogemus masinate tootmise ja/või remontimise ja hooldamise alal
2. Metalli töötlemispinkide kasutamise oskus (saepink, giljotiin, painutuspink, treipink)
3. Hea masinate ja mehaanika tundmine
4. Alusteadmised ja arusaam hüdraulikast
5. Alusteadmised ja arusaam elektrist/elektroonikast
6. Jooniste ja skeemide lugemise oskus (k.a ingliskeelsed toote andmelehed)

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist töötasu. Põnevat ja huvitavat tööd.

Tööpakkumise number
#518745

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. märts 2018
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2018

AS Ühinenud Depood on mitmekülgne masinaehitusega tegelev ettevõte, mis pakub erinevaid kompleksseid teenuseid. Omame kõrget insener-tehnilist kompetentsi ja pikaajalist kogemust projektide teostamisel raudteeveeremi hoolduse ja remondi, veoautode pealisehituste tootmise, ning raudteetranspordi valdkonnas.
Ühinenud Depood on reisivagunite, diiselrongide ja vedurite remondi- ja renoveerimistööde tegelenud juba alates aastast 1930. Selle tegevusala kõrvale on tulnud autode pealisehituste valmistamine, hooldus ning varuosade müük, millele on omistatud Maanteeameti poolt veokite teise staadiumi ehitamise õigus ning õigus teostada autode ümberehitamise ekspertiise. Esimesed veokite pealisehitused tehti aastal 1997. Lisaks tegeleb ettevõte eriotstarbeliste masinehituslike toodete projekteerimise ja ehitusega.
Kõiki tooteid ja teenuseid pakutakse kaubamärgi EUROKRAFT alt.

Vaata rohkem