Värsked tööpakkumised

Lukksepp-mehaanik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 456439

Tööpakkumise number

456439

Töö kirjeldus

Teraviljasorteeride remont, renoveerimine ja hooldustööd.
Töö sisuks on lukksepatööd seadmete juures, seadmete demontaaž ja montaaž, laagrite vahetus, seadmete häälestus, töökäikude reguleerimine jne.
Töötaja saab koolituse ja teadmised teraviljasorteeride remondiks (täiendav info tel. 53034211)

Nõudmised kandidaadile

Oskus käsitleda erinevaid metallitöö käsitööriistu, lukksepa-mehhaaniku oskused.
Nõutav on tasakaalukus, korrektsus, vastutustunne ja täpsus tööülesannete täitmisel. Eeldame võimet iseseisvalt töötada, karsked eluviisid.
Kasuks tuleb keevitusoskus ja B kategooria juhiload.
Nõutav varasem töökogemus.
Kandideerimiseks vajalikud dokumendid: CV, palgasoov koos kaaskirjaga

Soovi korral pakume transporti Viljandist töökohta ja tagasi.
Konkurentsivõimelist palka.

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2017
Brutopalk:
Alates 1000 EUR kuus

Põllumajandusmasinate; -seadmete ja lisaseadmete remont ja renoveerimine.