Värsked tööpakkumised

Lukksepp-laotööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191190

Tööpakkumise number

191190

Töö kirjeldus

Toodetud detailide ettevalmistamine ladustamiseks ja transpordiks. Tööülesannete hulka kuulub detailide puhastamine tootmisjääkidest, visuaalne kontroll ja korrosioonikaitsevahendiga töötlemine, ladustamine valmistoodangu laos ning kaubasaadetiste ettevalmistamine ja pakkimine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame metallitöölukksepa töövõtete tundmist, elementaarset arusaamist laokorraldusest ning arvutioskust lihtkasutaja tasemel.

Ettevõte pakub

Pakume püsivat töökohta metallitöö ettevõttes.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. märts 2010
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2010

Avex OÜ on masina- ja aparaadiehitusele allhanketöid pakkuv ettevõte.