Värsked tööpakkumised

Lukksepp-keevitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 390318

Tööpakkumise number

390318

Töö kirjeldus

Metallist trepipiirete valmistamine (keevitamine, lõikamine, lihvimine, puurimine)

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kanditaat kui omad eelnevat töökogemust TIG ja MIC/MAC keevitusega ning samuti lukksepa töö oskust. Vajadusel tuleb käia Eesti piires ehitusobjektidel tooteid paigaldamas.
Hea Eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume stabiilset ja kindlat tööd.
Konkurentsivõimelist palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. september 2015
Kuulutus sisestati:
11. august 2015
Brutopalk:
Alates 7.5 EUR tunnis

Ranvil OÜ on asutatud 2009 aastal. Peamiseks tegevuseks on metallist ja klaasist trepipiirete valmistamine ja paigaldus. Hetkel töötab ettevõtes 10 inimest. Tellijateks on Eesti ehitusettevõted.