Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #717877

Lukksepp-keevitaja

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevate metalltööde teostamine, raske- ja metsatehnika remont, hüdrosilindrite keevitamine, detailide valmistamine ja paigaldamine.

Ootused kandidaadile

Vähemalt kaheaastane keevitaja kogemus ja vastav haridus

Oskus kasutada erinevaid metallitööks vajalikke tööriistu

Jooniste lugemise oskus ja tehniline taip ning hea loogiline mõtlemine

Töökus, täpsus ja kohusetundlikus

Ettepanekute tegemine töö efektiivsuse suurendamiseks ja ohutuse tõstmiseks

Ettevõte pakub

Stabiilset töökohta ja töötasu

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd ning arenemisvõimalusi

Kaasaegset töökeskkonda, kvaliteetseid töövahendeid ja töörõivaid

Väikest ja sõbralikku kollektiivi

Tööaega E - R 7.30 – 16.00

Tööpakkumise number
#717877