Värsked tööpakkumised

Lukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 287880

Tööpakkumise number

287880

Töö kirjeldus

Saku Õlletehase hooldusmeeskonda on tööle oodatud lukksepp, kes teostab tootmisseadmete paigaldus- ja remonditöid, kontrollib nende korrasolekut ja viib läbi plaanilisi hooldustöid.

Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud kandideerima, kui:
• oma varasema töökogemuse käigus oled tegelenud tootmisseadmete hooldus- ja remonditööde või seadistamisega;
• Sa hindad meeskonnatööd;
• oma tegemistes oled täpne, järjepidev ja kohusetundlik;
• Sa oled valmis pingutama selleks, et ootused saaksid ületatud.

Ettevõte pakub

• Kaasaegset, arenevat ja innovaatilist keskkonda
• Arenemisvõimalust rahvusvahelises Carlsbergi kontsernis
• Töötasu, mis vastab Sinu panusele

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2012

Saku Õlletehases ootab Sind ees kaasaegne, kiiresti arenev ja innovaatiline ärikeskkond. Me kuulume Carlsberg Groupi liikmena õlletootjate kõrgliigasse, töötame maailmaklassi brändidega, müüme värskendavaid kogemusi, suurepäraseid maitsehetki ning head seltskonda. Me arvame, et õigete inimeste leidmine ja hoidmine on üks meie konkurentsieeliseid. Me tahame olla parimad ning meie juures töötavad eesmärkidele pühendunud inimesed, kelle jaoks ükski väljakutse pole võimatu, kes naudivad võitmist ja meeskonnatööd. Sulle pakume võimaluse õppida, areneda ja saada oma ala parimaks. Sinu ees on uks valla Carlsberg Groupi kontserni ning Sa saad lasta oma annetel särada.