Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669975

Lukksepp

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lukuseppa tööks on mehhaaniliste, elektriliste lukukorpuste, ukselinkide ja käepidemete, uksesulgurite, hotellilukkude, ukseautomaatikate jm kõikvõimalike suluste paigaldamine uusehitistel kui ka klientide juures kodus või büroos.

Ootused kandidaadile

ausus ja kohusetundlikkus

  • hea eesti ja kasuks tuleb ka vene keele oskus
  • juhilubade olemasole
  • oskus kasutada elektrtööriistu
  • osata lugeda ehitusjoonist (kui ei oska õpetame)
  • soov omandada uusi oskusi lukustuse vallas

Ettevõte pakub

arenevat ja sõbralikku meeskonda
avarat suhtlemisvõimalust
enese proovilepaneku võimalust
erialast koolitust
hea töötasu, stabiilset palk
huvitavat ja mitmekesist tööd
liikuvat tööd

Tööpakkumise number
#669975

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 750 - 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
29. september 2020

Oleme Soome lukutootja ABLOY volitatud müüja ja teenindaja Eestis.
Abloy kuulub maailma juhtivasse lukustusala kontserni ASSA ABLOY Grupp. Meie peamisteks müügiartikliteks ongi kontserni poolt toodetavad lukustustooted.
Oleme juba üle viieteistkümne aastat pakkunud parimaid võimalikke lahendusi lukustuse vallas. Erakapitalile loodud ettevõte võib tõdeda, et tänu pikale tegutsemisajale on firmas töötavad spetsialistid võimelised lahendama pea iga lukustusega seotud probleemi ning vastama tekkinud küsimustele.

Vaata rohkem

Lukksepp