Värsked tööpakkumised

Lukksepp, Cлесарь

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 456635

Tööpakkumise number

456635

Töö kirjeldus

Detailide, töötlemine, koostamine ja valmistamine vastavalt etteantud tööjuhistele ja joonistele.

Обработка конструкций , сборка и изготовление в соответствии с заданными чертежами.

Nõudmised kandidaadile

Heal tasemel lukksepatööde oskus; jooniste ja koosteprojektide lugemise oskus.
Käsitööriistade ning tööpinkide kasutamise oskus

навыки слесарных работ, умение читать технические документацию (чертежы).
Умение пользоваться необходимыми ручными и настольными инструментами.

Ettevõte pakub

Pakume kõrget palka kvalifitseeritud töö eest
Stabiilset töösuhet

Предлагаем высокую оплату за квалифицированную работу
Cтабильные рабочие отношения

Lisainfo

Kontaktisik: Sergei Martynyuk 56630550 (vene k) Vladimir Saar 56690058 (eesti k),

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2017

OÜ Dieselland tegeleb erinevate diiseltoitesüsteemide nagu CR, UI/UP jt., kontrollimiseks ja seadistamiseks mõeldud stendide ning testrite tootmise ja turustamisega.