https://www.cvkeskus.ee/436004

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Lukksepa- ja koostelukksepatööde kutseõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 436004

Tööpakkumise number

436004

Töö kirjeldus

Õpetaja ametikoha eesmärk on oma ametialal pakkuda parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja elukestvaks õppeks, kujundada õpilases positiivset eluhoiakut, õpimotivatsiooni ja arendada õpioskusi. Õpetaja põhiülesandeks on õppekavade alusel õppetundide nõuetekohane läbiviimine. Õpetaja töökohustused on kirjeldatud ametijuhendis.


Nõudmised kandidaadile

Erialast kõrg- või keskeriharidust
Head suhtlemisoskust, oskust õpilasi motiveerida
Arvuti kasutamise oskust
Riigikeele oskust vähemalt B2 tasemel
Kasuks tuleb pedagoogilise töö kogemus.
Õppetöö toimub vene keeles


Ettevõte pakub

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis
Erialast täiendkoolitust,


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. september 2016
Kuulutus sisestati:
15. august 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool on Haridus- ja Teadusministeeriumi hallatav kutseõppeasutus.

Koolis õpib 2015/2016. õppeaastal ca 750 õpilast 20 erialal. Päevasel ajal õpivad põhihariduse baasil õppijad ning õpilased põhikoolist ja gümnaasiumist. Õhtusel ajal õpivad keskhariduse baasil õppijad. Õppekeeleks on vene ja eesti keel.

Aastatel 2012-2015. aastal renoveeriti kõik töökojad ning need on nüüd sisustatud kaasaegsete seadmete ja töövahenditega. Koolil on renoveeritud ka teoreetilise õppetöö klassid, spordisaal, aula, infokeskus jm. Kaasaegsed õppe- ja puhkeruumid loovad parema õpimotivatsiooni ja hea töise õhkkonna.

Otsime oma meeskonda professionaalseid ja ettevõtlikke kutseõpetajaid, kellel on huvi töötada noortega ning neile edasi anda oma teadmisi ja oskusi.

Igal aastal on meile tööle tulnud noori ja hakkajaid erialaspetsialiste, kelle sõnul:
„Tallinna Lasnamäe Mehaanikakoolis on kaaseaegsed töötingimused, abivalmis ja sõbralik kollektiiv ning väga head võimalused enesearendamiseks!“

Töötajad toovad kooli tugevustena välja projektides (k.a rahvusvahelistes) osalemise võimalused, vaheldusrikka töö, pika puhkuse suvel ning stabiilsuse töös.

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool viib läbi täiskasvanutele täiend- ja ümberõpet. Korraldame kvaliteetseid koolitusi ettevõtete töötajatele, eraklientidele, Töötukassa klientidele lähtuvalt nende koolitusvajadusest ja tööturu nõudlusest. Täiskasvanute täiendkoolitusi viivad läbi meie professionaalsed kutseõpetajad, kellele pakub selline võimalus vaheldust igapäevatööle ning täiendavat sissetulekut.

Ainukese koolina vabariigis on kool sertifitseeritud keevituse valdkonna koolituse läbiviimise alal ning omab eurokeevitussertifikaatide väljaandmise õigust, lähtudes eeskirjadest DVS 1191 ja DVS 1192. Koolil on vabariigis parimad torutööde õpetamise tingimused.

Oleme kindlad, et Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool on arenev ja jätkusuutlik organisatsioon!