Värsked tööpakkumised

Lõuna-Eesti regiooni müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424283

Tööpakkumise number

424283

Töö kirjeldus

müügitegevuste korraldmamine ning protsesside juhtimine, pakutavate toodete ja teenuste esindamine ja müük; kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine; kliendi vajaduste selgitamine ja lahenduste leidmine; klientide nõustamine teenuse ja tootevaliku tegemisel; müügi-ja klienditoe meeskonna juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

haridustase: põhiharidus
keeleoskus: eesti (kõnes põhiline suhtlemiskeel, kirjas põhiline suhtlemiskeel),
inglise (kõnes kesktase, kirjas algtase), vene (kõnes algtase, kirjas puudub)
Juhiload: B
Arvutioskus majandustarkvara, interneti kasutamine, e-posti kasutamine, kontoritarkvara
Kandideerimiseks vajalikud dokumendid CV

huvitavat ja mitmekülgset tööd kiirelt arenevas ettevõttes; motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu (põhipalk + tulemustasu); paindlikke ja häid töötingimusi kaasaegses keskkonnas; võimalust kaasa rääkida ettevõtte strateegia ja tegevuste arendamisel.

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
18. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
20. mai 2016

SkyLive on uudse lairibaühenduse tehnoloogiaga üheks esimeseks sisenejaks Eesti turul. Pakume oma klientidele internetiühendust ja digitvd koos sinna juurde kuuluvate lisateenustega. Täpsemat infot leiab SkyLive kodulehelt.