Loovterapeuti sotsiaalravi teenistuses
Tööpakkumise number #793423

Pärnu Haigla SA
Pärnu, Pärnumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Loovus- ja kunstipõhiste meetodite ja tehnikate rakendamine tegevusvõime arendamiseks kliendi terviseseisundist lähtuvalt psühhoteraapilisel, funktsionaalsel ja rekreatiivsel tasandil. Muusika-, visuaalkunsti-, liikumis- või tantsuteraapia rakendamine. Isiku ja tema võrgustikuliikmete nõustamine loovtegevuste rakendamiseks isiku tegevuskeskkonnas.

Võimalik töötada osakoormusega, paindliku graafikuga.

Tööle asumise aeg september 2022

Ootused kandidaadile

  • Kutseseaduse alusel antud loovterapeudi kutse, riiklikult tunnustatud kõrgharidus kunstiteraapias (loovteraapias) või sellele vastav kvalifikatsioon.

  • Oskus mõista ja suunata kliendi arengut.

  • Eesti keele oskus.

Ettevõte pakub

* Kaasaegne paindlik töökeskkond

* Toetav ja sõbralik meeskond

* Regulaarsed supervisioonid ja kovisioonid

* 35-kalendripäevane puhkus

Tööpakkumise number
#793423

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2022
Loovterapeuti sotsiaalravi teenistuses Loovterapeuti sotsiaalravi teenistuses

Sihtasutus Pärnu Haigla on Pärnumaa ja osaliselt ka Lääne- , Saare– ja Hiiumaa elanikke teenindav keskhaigla, mis osutab ööpäevaringset ambulatoorset ja statsionaarset eriarstiabi. 2005.a. valmis uus ja moodne haiglahoone Ristiku tn. 1, kus on tagatud kaasaegsed töötingimused. Pärnu haigla on Pärnumaa suurim tööandja, kus töötab üle 1500 inimese.
Seoses töömahu suurenemisega ootame oma meeskonda

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

4 näd. tagasi
TEENINDUJUHT PÄRNU MAXIMAS, RIIA MNT 131 Maxima Eesti OÜ
1 päev jäänud
TEENINDUJUHT PÄRNU MAXIMAS, RIIA MNT 131 Maxima Eesti OÜ • Pärnu
Pärnu
5 p. tagasi
HEV-KLASSI ÕPETAJA Pärnu Rääma Põhikool
5 p. tagasi
HEV-KLASSI ÕPETAJA Pärnu Rääma Põhikool • Pärnu
Pärnu
UUS
2 p. tagasi
Kaugtöö võimalus TEENINDUSVÕLUR Tele2 Eesti AS
UUS
2 p. tagasi
TEENINDUSVÕLUR Tele2 Eesti AS • Pärnu
Kaugtöö võimalus
Pärnu
3 näd. tagasi
MÜÜGIKONSULTANT PÄRNU K-RAUTA AIAOSAKONDA Kesko Senukai Estonia AS
4 päeva jäänud
MÜÜGIKONSULTANT PÄRNU K-RAUTA AIAOSAKONDA Kesko Senukai Estonia AS • Pärnu
Pärnu
VIP 1
5 p. tagasi
HUVIJUHT Pärnu Rääma Põhikool
1
5 p. tagasi
HUVIJUHT Pärnu Rääma Põhikool • Pärnu
Pärnu
Vaatan kõiki