Värsked tööpakkumised

Loomatalitaja / aiatööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234740

Tööpakkumise number

234740

Töö kirjeldus

Mõisa veisekarja eest hoolitsemine, söötmine, jootmine, karjatamine, loomade tervishoiu eest hoolitsemine, loomadega seotud dokumentatsiooni korrashoid ja
asjaajamine/ Hotellikompleksi territooriumi ja mõisapargi korrashoid, sh lillepeenarde ja hekkide korrashoid, jalgteede hooldamine, tiikide puhastamine ning töö
mõisa puu-ja köögiviljaaias.

Nõudmised kandidaadile

Aiandusalased teadmised ja kogemused, armastus ja huvi kõigi aiatööde vastu, oskus märgata detaile, inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

• Suurepäraseid töötingimusi
• Majutusvõimalust
• Aastaringset tööd

Lisainfo

Oled huvitatud? Kuidas liituda meie meeskonnaga?

Kui oled huvitatud ja sooviksid saada rohkem teada töövõimalustest Pädaste mõisas, saada email töösoovi, pildiga CV ja motivatsioonikirijaga

Lisainformatsiooni Pädaste Mõisa kohta leiad meie kodulehelt www.padaste.ee

Asukoht:
Saaremaa
osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. august 2011
Kuulutus sisestati:
29. juuli 2011

Pädaste Manor - a small luxury resort and spa on Lääne-Eestis Muhu saarel oma külalisi tervitav viietärni hotell. Oleme tuntud sihtkohana paljurännanud klientidele, kes hindavad meie lihtsat luksust. Me pakume külalislahket teenindust oma hotellis, innovatiivset ja väljakutseteküllast köögikunsti oma restoranides ning maailmaklassi spamõnusid.

Kliendid külastavad meid just sellepärast, et hindavad meid ja meie poolt pakutavat. Muhu ja tema Baltimeres asuvate naabersaarte kultuur ja traditsioonid on olnud meie inspiratsiooniallikas hotelli avamisest saati juba rohkem kui 15 aastat.

Pädaste Mõis tööpakkujana

Pädaste meeskond on noor nii aastate kui hinge poolest. Meie rahvusvahelised kliendid tulevad erinevatest maadest ja erinevatelt elualadelt. Me hindame ja tervitame mitmekesisust ja pakume võrdseid töövõimalusi kõigile kandidaatidele sõltumata rahvusest.