https://www.cvkeskus.ee/656518

Töö kirjeldus

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool võtab alates 1.09.2020.a tööle loodusainete õpetaja, kelle ülesandeks  on loodusainete õpetamine kutsekeskhariduses.


Nõudmised kandidaadile

Erialane magistrikraad või sellega võrdväärne erialane haridus (võib ka olla omandamisel)

Eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel.


Ettevõte pakub

Tähtajatut töölepingut rohkete tööalaste väljakutsetega

Võimalusi erialaste kompetentside arendamiseks

Häid töö- ja olmetingimusi


Tööpakkumise number
#656518

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. juuli 2020
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2020
Loodusainete õpetaja Loodusainete õpetaja

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool on Haridus- ja Teadusministeeriumi hallatav kutseõppeasutus.
Asume Tallinnas, kesklinna lähistel, Kadrioru pargist 10 min jalutuskäigu kaugusel. Meie koolis õpib üle 800 õpilase kutsehariduse või kutsekeskhariduse õppekavadel, lisaks põhikooli- ja gümnaasiumi valikainete õppijad.Pakume laialdast valikut täienduskoolitusi autotehnika, ehituse, automaatika, metallitöötluse ja keevituse valdkonnas.
Kooli õppekeskkonnas on suurepärased tingimused teoreetiliste teadmiste ja praktiliste oskuste õpetamiseks,sportimiseks ja huvitegevusteks.
Meile tööle tulnud noored, hakkajaid erialaspetsialistid hindavad kõrgelt kaaseaegseid töötingimusi, abivalmis ja sõbralikku kollektiivi ning häid tingimusi enesearendamiseks. Tagame vaheldusrikka töö, pika suvepuhkuse, loome võimalusi erialaseks stažeerimiseks nii kohalike tööandjate juures, kui ka välisriikides.
Ootame meiega liituma asjatundlikke ja ettevõtlikke kutseõpetajaid, kellel on huvi oma teadmisi ja oskusi edasi anda, luua eriala õppimisest ja õpetamisest edulugusid!

Vaata rohkem

Loodusainete õpetaja
You are applying to:
Loodusainete õpetaja
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!