Värsked tööpakkumised

Lõikemasina operaator trükikojas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 366065

Tööpakkumise number

366065

Töö kirjeldus

Meie koostööpartneriks on trükikoda Tartu linnas (Veerikul).

Pakume täpsust, tähelepanu ja füüsilist jõudu nõudvat vahetustega püsitööd paberi lõikajale.
Töö toimub 12 tunniste vahetustega E-P (8:00-20:00 ja 20:00-8:00) libiseva graafiku alusel, sh. ka öötöö.
Töö sobib meestele, sest on seotud paberipoognate tõstmisega.

Nõudmised kandidaadile

* täpsus ja kohusetunne
* arvutioskus (lõikepingi seadistuseks)
* rutiinitaluvus ja hea tervis
* eelnev tootmistöö kogemus annab kandideerimisel eelise

Pakume sulle kohapealset väljaõpet, püsivat vahetustega tööd graafiku alusel, kindlat tunnipalka ja uusi kogemusi.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2015
Brutopalk:
Alates 4 EUR tunnis

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel leida tööd erinevatel erialadel. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Väärtustades tööd.