Värsked tööpakkumised

Lõikemasina operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 607601

Tööpakkumise number

607601

Töö kirjeldus

Sinu igapäevaseks tööülesandeks on teha kvaliteetset tööd vastavalt etteantud standarditele ja kliendinõuetele.Töö toimub edukas rahvusvaheliselt hinnatud trükikojas Sindi linnas.
Töö toimub E-R 8,00-17,00.Kui oled omandanud teadmised ja oskused oled tööl pika ja lühikese nädala.

Nõudmised kandidaadile

Töö on Sinu kui:
* Sul on tehnilist taipu.
*Sul on kohusetunnet, täpsust,oled kiire ja avatud suhtleja
*Sul on koostöövalmidus ja tähelepanelikus .
*Sul on hoolivat suhtumist ümbritsevasse töökeskkonda.

*Koostööd väärtustavat meeskonda juhtivas tootmisettevõttes.
*Kaasaaegset ja turvalist töökeskkonda
*Toetavat sisseelamist ja juhendamst vahvate töökaaslaste poolt'
*Väärilist töötasu(põhipalk+lisatasu)
* Soe toit tuuakse tööle.

Lisainfo

Kui see töö sobib just Sulle, võta ühendust Tiia Rinne 53455194

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. august 2019
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2019

AstraStar OÜ (endine VMP Group) on Eesti päritolu personaliteenuseid pakkuv ettevõte.
Tegutseme Tallinnas, Tartus, Pärnus ning Jõhvis.
Pakume oma koostööpartneritele lühi- ja pikaajalisi personaliteenuseid milledeks on värbamisteenused, personalirent ning erinevad allhanketeenused.
Oleme Soome VMP Group-i ametlik koostööpartner Baltikumis.