Värsked tööpakkumised

Logopeed

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 417121

Tööpakkumise number

417121

Töö kirjeldus

Hilariuse kool otsib toimetuleku õppekaval õppivatele intellektipuudega õpilastele kõnearenduse teenuse pakkujat.( www.hilarius.ee) töövõtulepinguga tunnitasu alusel töökoormusega 30 tundi nädalas (umbes 1100 eurot kätte) või tööaeg kokkuleppel.

Nõudmised kandidaadile

Ootame kollektiivi logopeedilise haridusega spetsialisti, kes on huvitatud tegelemaks intellektipuudega õpilastega kõnearenduse ja kommunikatsiooni arendamiseks.

Pakume meeldivat kollektiivi ja huvitavat tööd.Süvendatult alternatiivkommunikatsiooni õpe ja praktika kohapeal.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. mai 2016
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2016
Brutopalk:
kuni 1100 EUR kuus

MTÜ Tallinna Erivajadustega Laste ja Noorte Tugiühing haldab Hilariuse kooli. Õppetöö toimub koolis toimetuleku õppekava järgi. Oma töös lastega toetume waldorfpedagoogikale. Oleme kasvav ja arenev erakool.