Logopeed
Tööpakkumise number #686932

Logopeed

Töö kirjeldus

kõneravi vajavate õpilaste märkamine ja eakohasele arengule kaasa aitamine

Ootused kandidaadile

  • sa oskad leida parimaid viise kuidas määratleda lapse arengut ja toetada teda selles;
  • sa oskad kujundada toetavat õpikeskkonda;
  • sul pudenevad varrukast head nõuanded kolleegidele ja vanematele;
  • sul on varasem kogemus tööst lastega kakskeelsest keskkonnast;
  • sa tead ja tunned tugiteenuseid ning oskad neid vajadusel soovitada.

Ettevõte pakub

  • võimalust kaasa rääkida oma töö sisu loomisel

  • igati toetavat kollektiivi ja toredaid lapsi ning lapsevanemaid

  • võimalust kaasa lüüa uute lahenduste loomisel ja realiseerimisel

  • jätkuvat arengut ja koolitusvõimalust

  • keskkonnateadlikku ja – hoidlikku kooli

Lisainfo

Kandideerimiseks palun saada oma elulookirjeldus (CV), haridust tõendavate dokumentide koopiad läbi CV Keskuse või e-postile: kool(at)kallavere.ee

Oma küsimustele saad vastused tel 6060851

Koduleht: www.kallavere.edu.ee

Tööpakkumise number
#686932

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. märts 2021
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2021
Logopeed Logopeed

Kallavere Keskkool

Oleme Kallavere Keskkool – me pole veel kõige paremad, kuid meil on suured ambitsioonid ja me tahame saada kõige paremaks nii füüsilise keskkonna kui teadmiste omandamise ja nende edasi andmise poolest. Me väärtustame häid suhteid ja pakume oma personalile enesearendusvõimalusi.

Kaasaegne ja innovaatiline õpikäsitus ei ole meie jaoks sõnakõlks arengukavast, vaid kindel siht ja eesmärk. Me toetume palju teaduslikele uuringutele ja lõhume mineviku raame, mis segavad meie eesmärkide saavutamist. Meie tugevus on väike koolipere ja kiire manööverdamisvõime.

Kui oled laia maailmavaatega õpetaja ja tahad haridusmaastikul uut peatükki alustada ning Sinus on ka julgust käekirja muuta, siis oleme Sinu jaoks õige väljakutse.

Vaata rohkem

Logopeed
Logopeed