https://www.cvkeskus.ee/419086

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Logistiku assistent /määratud ajaks/

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 419086

Tööpakkumise number

419086

Töö kirjeldus

AS Lasita Maja otsib oma meeskonda toredat ja töökat logistiku assistenti. Põhilisteks tööülesanneteks on logistiku assisteerimine, koormaplaanide joonistamine, kauba kohale jõudmise kinnitamine klientidele, toodangu saatedokumentide vormistamine.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult väga head suhtlemisoskust eesti, vene ja inglise või saksa keeles ning valmidust meeskonnatööks. Vajalik on hea pingetaluvus ning oskus võimalikele muutustele kiiresti reageerida. Kasuks tuleb, kui oled varem kokku puutunud transpordi ja logistika valdkonnaga.


Ettevõte pakub

Huvitavat ja mitmekesist tööd rahvusvahelises ettevõttes.
Toredat kollektiivi ja häid töötingimusi.Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. mai 2016
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Lasita Maja asutati Tartus 1998. aastal. Aasta aastalt on ettevõte kasvanud, olles tänaseks arenenud Eesti üheks suurimaks puitmajade tootjaks.

Lasita Maja annab tööd rohkem kui 250-le inimesele, tootes aastas kokku umbes 35 000 erinevat ehitist. Kolm erinevat tootmisbaasi võimaldavad toota 19 / 21 / 28 / 34 / 40 / 44 ja 70 mm seinapaksusega eriilmelisi puitehitisi, alustades aiamajade, kuuride, suvemajade, saunade, paviljonide, garaažide ja lastemajadega ning lõpetades meie parimate koostööpartnerite tarvis ka nn. eriprojektidega. Töö eriprojektidega on tõendus sellest, et me hindame kõrgelt meie klientide vajadusi, samuti annab sellest tunnistust meie lai tootevalik – tänasel päeval on meil sortimendis üle 300 erineva mudeli.

Kliendi rahuolu nimel pühendame suurt tähelepanu kvaliteedile, selle kinnituseks väljastas LRQA AS-le Lasita Maja alates 29. november 2007 ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaadi. Tunnistus selle kohta, et me peame oluliseks ka loodushoidu on FSC sertifikaadiga puidu kasutus meie ettevõttes.FSC on märk vastutustundlikust suhtumisest meie loodusvaradesse ja sellega ka meie ühisesse tulevikku.