Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673135

Logistikatoe spetsialist 2020

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Eesti
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: hooajatöö ja ajutine töö

Kuulutus sisestati: 21. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 1. november 2020

Töö kirjeldus

- sisekliendiga suhtlemine, kõnedele ja kirjadele vastamine;
- Omniva pakiautomaatide ja kullerteenuste tundmaõppimine ning lahenduste leidmine nendega seotud pöördumistele;
- töötamine graafiku alusel

Ootused kandidaadile

Meid rõõmustaks, kui Sinul on;
- vähemalt keskharidus ja varasem kogemus klienditeeninduse valdkonnas;
- väga hea arvuti kasutamise oskus (Excel, Word, Outlook jms);
- kiire õppimisvõime, hea suhtlemisoskus ning lahendustele orienteeritus;
- oskus läheneda erinevatele teemadele analüütiliselt ja süsteemselt;
- oskus tulla toime pingelistes olukordades, oled kohusetundlik, aus ja täpne;
- väga hea eesti ja inglise keele oskus ning soovitavalt vene keele oskus.

Ettevõte pakub

Sind rõõmustab meie juures;
- võimalus osaleda meie teenuste ja protsesside paremaks muutmisel,
- uuendusmeelne, toetav ja arengule suunatud meeskond;
- kaasaegne töökeskkond uues logistikakeskuses Rukki teel Rae vallas (töötajatele transport Tallinnast);
- lisapuhkused, ühisüritused, soodsad võimalused sportimiseks ja terviseedendamiseks.

Tööpakkumise number
#673135

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
1. november 2020
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Pakiäri valdkonna värbamiskonkursid

Vaata rohkem