Logistikajuht
Tööpakkumise number #791295

DELAMODE ESTONIA OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Igapäevane maanteekaubavedudega seonduvate logistikaprotsesside juhtimine ja arendamine.

Logistikute abistamine, erinevate probleemide lahendamine, aruannete koostamine, koosolekute juhtimine, partnerlussuhete loomine ja hoidmine.

Ootused kandidaadile

Omad laia silmaringi ja analüüsivõimet, oskad olukordi ette näha, ajakavas püsida, uusi eesmärke seada ning neid täita.

Omad häid suhtlemis- ja läbirääkimisoskusi, kõrget pingetaluvust.

Oled algatusvõimeline, enesekindel, meeskonnamängija.

Valdad kõrgel tasemel eesti, inglise ja vene keelt nii kõnes kui kirjas.

Varasem töökogemus samal ametipositsioonil min. 2 aastat.

Ettevõte pakub

Paindlik tööaeg.

Konkurentsivõimeline palk ja boonused.

Ettevõtte auto, kütusekulude hüvitamine, tasuta parkimine.

Tööpakkumise number
#791295

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

4 näd. tagasi
LOGISTIK Puumarket AS
Alates 2000 €/kuus
1 päev jäänud
LOGISTIK Puumarket AS • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
LOGISTIK AB Grupp
LOGISTIK AB Grupp • Tallinn
Tallinn
4 p. tagasi
VEOKORRALDAJA Via 3L OÜ
4 p. tagasi
VEOKORRALDAJA Via 3L OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
3 näd. tagasi