Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #275552

Logistika projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • logistikateenuste protsesside uuenduste ja arenduste visioneerimine, kaardistamine ja realiseerimise juhtimine, sh. tasuvusanalüüside tegemine ning projektijuhtimine tellijana
  • ettevõtte tootmissüsteemide arendamine
  • arenduspartneritega koostöö korraldamine ning IT arendustööde tellimine ja testimine
  • projektide ja arendustööde käigu ning tulemite saavutamise jälgimine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • hea eneseväljendus ja esinemisoskus
  • hea arvuti kasutamise oskus ja tehniline taip
  • korrektne eesti keel, dokumentide koostamise oskus
  • inglise keele oskus heal tasemel nii kõnes kui kirjas
  • suutlikkus inimesi ideedega kaasa tõmmata ja innustada, algatusvõime
  • süsteemne mõtlemine, analüüsi- ja õppimisvõime
  • kohusetundlikkus, iseseisvus töös ja tulemustele orienteeritus, pingetaluvus
  • soovitavalt logistikaalased teadmised ja logistikaettevõttes töötamise kogemus
  • soovitavalt projektijuhtimise kogemus
  • juhiload

Ettevõte pakub

  • väljakutset pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd
  • koolitusvõimalusi ja arenguperspektiivi
  • kaasaegseid töötingimusi ja tulemustest lähtuvat töötasu
  • professionaalseid, meeldivaid ja koostöövalmis kolleege
  • väga häid sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#275552