Värsked tööpakkumised

Logistika müügispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 417290

Tööpakkumise number

417290

Töö kirjeldus

Ettevõttele uute klientide leidmine
Kliendisuhete loomine, arendamine ja hoidmine
Müügistrateegia ja tegevusplaanide väljatöötamine, arendamine ja täitmise tagamine

Nõudmised kandidaadile

Sul on eelnev edukas müügitöö kogemus logistikavaldkonnas
Sulle meeldib aktiivne müük
Sul on vähemalt keskharidus
Oled tulemustele orienteeritiud
Oled hea suhtlemisega ja pealehakkamisega
Oskad töötada nii meeskonnas kui iseseisvalt

Ettevõte pakub

Meeldivat töökollektiivi
Lisaks pakume väga head motivatsioonipaketti (põhitasu + tulemustasu + boonused)
mitmekülgset ja huvitavat tööd

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
4. mai 2016
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2016

Via Express on transpordi- ja logistikaettevõte, kelle prioriteediks on kliendikesksus.
Meie klientideks on peamiselt alkoholi-, toidu- ja esmatarbekaupade tootjad, maaletoojad, hulgi- ja jaemüüjad, kes vajavad kaupade jaotusega seotud logistikateenuseid.
Via Express pakub kvaliteetseimat ja kogu Eestit katvat logistika- ja jaotusveoteenust !