Logistika koordinaator
Tööpakkumise number #730464

Nordkalk AS
Lääne-Virumaa

Töö kirjeldus

  • autotranspordi ja vagunite tellimine ning tarnete koordineerimine

  • tarneteks vajaliku dokumentatsiooni haldamine (sh tolliformaalsused)

  • kaalujate töö koordineerimine

  • suhtlemine klientidega (sh müügipakkumiste edastamine ja kaebuste meenetlemine)

  • müügiarvete koostamine

Ootused kandidaadile

  • soovitavalt on Sul erialane haridus ja/või töökogemus logistika valdkonnas;

  • tunned hästi MS Office programme;

  • suhtled eesti, vene ja inglise keeles;

  • oled iseseisev, täpne, proaktiivne, hea pingetaluvusega;

  • hoolid oma töökaaslastest ja ettevõttest.

Ettevõte pakub

  • toetavat asjatundjate meeskonda

  • huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes

  • õppimis- ja arenemisvõimalusi

  • kaasaaegset töökeskkonda

  • sportimist ja tervisliku eluviisi toetust

Lisainfo

Töökoht asub Rakkes.

Otsime töötajat lapseholduspuhkusele mineva töötaja asendamise ajaks.

Tööpakkumise number
#730464