Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #186093

Logistik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on:

  • Rahvusvaheliste vedude korraldamine Euroopa piires
  • Veotellimuste haldamine, suhtlemine vedajate ja klientidega
  • Tarnete planeerimine ja marsruutide optimeerimine
  • Transpordidokumentatsiooni haldamine
  • Transpordihangete korraldamine, kliendisuhete arendamine
  • Erinevatel sihtturgudel logistikateenuse arendamine, koostööpartnerite leidmine, suhete hoidmine

Ootused kandidaadile

  • Logistikavaldkonna teadmised ning eelnev töökogemus logistikuna/veokorraldajana
  • Hea analüüsivõime ja äriline mõtlemine
  • Kõrgem haridus (soovitavalt logistikaalane eriharidus/enesetäiendus)
  • Hea inglise ja vene keele oskus
  • Süsteemsus, tulemuslikkus
  • Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus, pingetaluvus

  • Perspektiivikat ja erialast enesearengut võimaldavat tööd edukas ettevõttes
  • Noort ja edumeelset meeskonda
  • Korralikku töötasu

Tööpakkumise number
#186093

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. november 2009
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2009

AS Palmako on rahvusvahelisse metsatööstusgruppi Lemeks kuuluv tootmisettevõte, mille põhitegevuseks on freesprussist aia- ja suvemajade ning liimpuittalade tootmine. Ettevõtte käibest moodustab 97% eksport, peamisteks sihtturgudeks on Saksamaa, Inglismaa, Prantsusmaa ja Itaalia.
Seoses töömahu kasvuga otsime oma meeskonda kogemustega logistikut.

Vaata rohkem

Logistik