Värsked tööpakkumised

Logistik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 230652

Tööpakkumise number

230652

Töö kirjeldus

Saadetiste korraldamine ja tellimuste tegemine;
arvete haldamine, jälgimine ja edastamine;
statistilise transpordihinna arvutamine;
logistilise lahenduste teostamine ja analüüs;
suhtlemine transpordifirmadega;
reklamatsioonide käsitlemine;
trantspordiga seotud aruannete ja analüüsi teostamine.

Nõudmised kandidaadile

Nõuded haridusele:·
rakenduskõrgharidus või BA soovitavalt logistika,majanduse või mõnes sarnases valdkonnas;
kasuks tuleb varasem kogemus tarneahelas töötamisel.

Nõuded teadmistele ja oskustele:
juhtimisoskused;
hea meeskonnatöö ja suhtlemisoskus;
hea inglise keele oskusl kõnes ja kirjas;
analüütiline mõtlemine ja üldistusvõime;
ladus eesti keele oskus;
Word, Excel. arvitikasutusoskus.

Nõuded isikuomadustele:
kohusetunne, vastutus- ja otsustusvõime;
tagajärgede ettenägemisvõime, TÄPSUS;
usaldusväärsus ja korrektsus;
väga hea pingetaluvus ja kiire reageerimisvõime;
lojaalsus.

Sobivale kandidaadile pakume eneseteostust ja koolitusvõimalusi tugevas rahvusvahelises ettevõttes. Huvitavat ja vastutusrikast tööd, meeldivaid ja koostöövalmis kolleege. Rahvusvahelise koostöö kogemusi. Töötasu, mis sõltub kandidaadi kompetentsidest, eelnevast professionaalsest kogemusest ja töö tulemustes.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2011

AS Hanza Tarkon on 1996 aastal asutatud peenmehaanika, elektroonika ja aparaadiehituslikke koostetöid tegev allhanketöödele spetsialiseerunud ettevõte. Hanza tehased asuvad Eestis, Rootsis ja Poolas. Hanza Tarkonis töötab hetkel 510 töötajat. Meie klientideks on rahvusvaheliselt tuntud ettevõtted Ericsson, T&A, ABB, Atlas Copco, Whirlpool jt. Omame ISO 9001:2000, ISO 14001:2004 ja ISO 16949:2002 sertifikaate.