Värsked tööpakkumised

Logistik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 388090

Tööpakkumise number

388090

Töö kirjeldus

Sinu tulevaseks tööks on suures rahvusvahelises transpordiettevõttes kasutatava maanteetransporditehnika (autode ja haagiste) korrashoiu tagamine koostöös erinevate autoremondi- ja hooldusettevõtetega.
Selleks sõlmid sa erinevaid hooldus ja remondilepinguid ning tegeled ka pidevalt uute teenuseosutajate otsimise ning valikuga.
Vastutusalasse kuulub kogu transpordifirma tehnika mis liigub baltikumi piires (üle 450 auto ja haagise).
Lsainformatsiooni antud tööpakkumise kohta saab tööpäeviti kella 10.00 - 12.00 telefonil 5088852.

Nõudmised kandidaadile

Varasemat kogemust ja eelkõige soovi mahuka tehnikapargi hoolduse ja efektiivse majandamisega toime tulekuks.
Kasuks tulevad ka transporditehnika tundmine ning maanteetranspordi valdkonna üldised teadmised ja kogemused.
Keeleoskuselt peaksid valdama eesti, vene ja inglise keelt tasemel, millest piisaks igapäevaseks suhtluseks remondiettevõtetega ning autojuhtidega.

Pakume võimalust õppida ja areneda oma valdkonna spetsialistiks.
Ettevõtte igakülgset tuge ja abi tööülesannetega toimetulemiseks.
Iseseisvust omas vastutusvaldkonnas, tasakaalus vastutus- ja otsustusõigusi.
Pikaajalist ja huvitavat tööd oma valdkonna juhtivas ettevõttes.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. juuli 2015
Kuulutus sisestati:
14. juuli 2015
Brutopalk:
Alates 2000 EUR kuus