Värsked tööpakkumised

Logistik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 236663

Tööpakkumise number

236663

Töö kirjeldus

- kaubavarude optimeerimine
- tellimuste vormistamine ning tellimuste täitmise jälgimine
- töö andmebaasiga
- suhtlemine klientide ja tarnijatega
- transpordi hanke korraldamine
- transpordi tellimine
- dokumentatsiooni vormistamine

Nõudmised kandidaadile

- töökogemus antud alal
- hea suhtlemis-ning läbirääkimisoskus
- aktiivne, optimistlik ja kohusetundlik
- heal tasemel eesti- ja inglise keele valdamine
- kõrge pingetaluvus
- algatusvõimelisus, püsivus eesmärkide saavutamisel

Omalt poolt pakume huvitavat ja mitmekülgset tööd, sõbralikku kollektiivi, häid töötingimusi ning motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Kasuks tuleb vene keele oskus ja logistikaalane haridus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
17. september 2011
Kuulutus sisestati:
17. august 2011

Logistika Pluss OÜ on lisaväärtusteenuseid osutav logistikaettevõte. Ettevõte tegutseb antud valdkonnas juba 1998. aastast ning on orienteeritud kliendi ootuste täitmisele, osutades professionaalset teenust läbi kaasaegse tehnoloogia ja motiveeritud ning koolitatud personali. Logistika Pluss OÜ eesmärgiks on logistikateenuse osutamine partneritele, kes soovivad keskenduda oma põhitegevusele.