2023-08-23 14:48:55

Logistik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kogemustega logistikut!

  • Klientidelt saabunud transpordi taotluste/tellimuste vastuvõtmine ning sisestamine;
  • Transpordi taotluste/tellimuste juhtimine andmebaasi alates taotluste /tellimuste saamist kuni saatedokumentide tagastamiseni;
  • Potentsiaalsete vedajate otsimine, kontrollimine vastavalt ettevõtte protseduurile ning veolepingute sõlmimine; Kasumlikkuse plaani täitmine klientide kogu gruppi ulatuses;
  • Arvete ettevalmistamine ning õigeaegne edastamine klientidele (vastavalt ettevõtte protseduurile);
  • Debitoorsete võlgade kontroll;

Ootused kandidaadile

  • Sobid meile, kui Sa ei karda tööd, Sulle meeldib, et asjad on korras, oled täpne ja hoolas ning kiire taibuga.
  • Oskad iseseisvalt mõelda ning oma tööd korraldada.
  • Suhtled vabalt eesti ja inglise keeles ning vene keeles.
  • Arvutit kasutada mõistagi oskad ka.
  • Oled lõpetanud kõrgkooli.
  • Eelmine kogemus sarnasel positsioonil min.2a.

Pakume Sulle tegusaid tööpäevi väikeses toredas meeskonnas ning turutingimustel töötasu. Töökoht asub Tallinnas kontorihoones.

Palun esitada laiendatud CV e-mailile või kodulehe pakutavas vormis kus pealkirjas on toodud ametikoha nimetus millele kandideerite.

Olge valmis esitama enda palgaootused ning motivatsiooni süsteemi CV-s ja/või intervjuul.