Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #615283

Logistik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

hinnapakkumiste koostamine ja edastamine;
klientidega suhtlemine, veotellimuste vastuvõtt;
autojuhtidega suhtlemine, tööülesannete andmine ja nende täitmise kontroll;
aruandluse koostamine, andmete sisestus, arvete koostamine.

Ootused kandidaadile

* Head suhtlemisoskust.
* Kohusetundlikkust
* Tulemustele orienteeritust ning pühendumust.
* Väga kasuks tuleb Poola keele oskust vähemalt suhtlustasandil
* Inglise, Vene ja/või Saksa keele oskust heal tasemel.
* Eelnev kogemus transpordisektoris ei ole oluline.

Ettevõte pakub

* Arvestatavat põhipalka + tulemustasu.
* Kaasaegset töökeskkonda
* Arenguvõimalusi
* Meeldivat kollektiivi.

Tööpakkumise number
#615283

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. september 2019
Kuulutus sisestati:
28. august 2019

Apex Logistic on rahvusvahelise maanteetranspordiga tegelev ettevõte. Teostame nii osa- kui ka täiskoorma vedusid tavakaupadele, ülegabariiti, külmatransporti kui ka ohtlike veoseid (ADR). Omame enda auto- ja haagisteparki ning uut logistikakeskust Tallinna Lennujaama vahetusläheduses.

Vaata rohkem

Logistik