Värsked tööpakkumised

Logistik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239054

Tööpakkumise number

239054

Töö kirjeldus

Pakume tööd logistikule Hyvinkääl. Tegemist on Soome rahvusvahelise ettevõttega, kelle põhitransiit on suunal Soome-Venemaa. Vajame logistikut, kes omab kogemusi antud valdkonnas ning on huvitatud töötama pikaajaliselt Soomes.

Kandideerimise eelduseks on vene- ja ingilise keele oskus suhtlustasandil

Nõudmised kandidaadile

- Väga hea vene keele oskus
- Eesti ja inglise keele oskus suhtlustasandil
- Kogemused antud valdkonnas
- Täpsus ja kohusetundlikus
- Vastupidavus

Ettevõte pakub

- Stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes
- Elamine ettevõtte poolt
- Kompensatsiooni pakett
- Pikaajalist tööd Soomes

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
23. september 2011
Kuulutus sisestati:
9. september 2011

EstEmploy on tööjõurendiga tegelev ettevõte, kes rendib tööjõudu Eesti- ja Skandinaaviamaadesse. Meie peamised tegevusvaldkonnad on ehitus, tööstus, logistika.

EstEmploy väärtusteks on meie töötajad, läbi mille pakume kvaliteetseid teenuseid oma partneritele.