Logistik
Tööpakkumise number #802910
Osaline kaugtöö võimalus

Logistik

1

Töö kirjeldus

  • Suhtlus vedaja, klientide ning sotsiaaltöötajatega

  • Klientide ning nende teenindamisega seotud andmete sisestamine

  • Tellimuste täitmiseks vajaliku abipersonali ning seadmete vajaduse hindamine

  • Tellimuste optimeerimine, sidudes võimalusel erinevad tellimused üheks sõiduks

  • Tööülesannete koostamine autode ning juhtide kaupa ning nende vedajale edastamine

  • Tellimuste ning nende täitmisega seotud olukordade jooksev lahendamine

  • Aruandluse koostamine

Ootused kandidaadile

  • Eesti keele oskus C-1 tasemel ja vene keel elementaarsel suhtlustasandil
  • Hea arvutikasutusoskus
  • Eelnev transpordi korraldamise alane töökogemus

Ametikoha täitjalt oodatavad isikuomadused on lojaalsus, täpsus, algatusvõime, iseseisvus ja loovus. Viisakus ja kannatlikkus suhtlemises, vastutustunne ja meeskonnatööoskus.

Kasuks tuleb:

  • Töökogemus avalikus sektoris
  • Eelnev sotsiaaltöö kogemus

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:

  • Head ja toetavat meeskonda
  • Nüüdisaegset töökeskkonda
  • Tööalast juhendamist
  • Eneseteostusvõimalust
  • Paindlikku tööaega ja osalist kodus töötamise võimalust
  • 35 päeva põhipuhkust aastas
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Töö täitmiseks vajalikke vahendeid ning vajadusel ettevõtte sõiduki kasutamise võimalust.

Tööpakkumise number
#802910

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
OSTUJUHT Wermo AS
OSTUJUHT Wermo AS • Võrumaa
Võrumaa
5 p. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus TEGEVJUHT Sihtasutus Rõuge valla turism
Alates 1800 €/kuus
5 p. tagasi
TEGEVJUHT Sihtasutus Rõuge valla turism • Võrumaa
Võrumaa
3 näd. tagasi
LAOPIDAJA Acino Estonia OÜ
3 päeva jäänud
LAOPIDAJA Acino Estonia OÜ • Põlvamaa
Põlvamaa
LABORANT Tere AS
Alates 6.15 €/tunnis
LABORANT Tere AS • Põlvamaa
Põlvamaa
Підходить і для українців
ÕMBLEJA RITICO OÜ
ÕMBLEJA RITICO OÜ • Võrumaa
Võrumaa
Vaatan kõiki
Logistik
Logistik