Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670575

Logistik

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide tellimuste õigeaegse täitmise logistiline tagamine

  • Transporditeenuste tellimine, vedude korraldamine

  • Müügiarvete koostamine

  • Ladustamise korraldamine

  • Suhtlemine Rootsi emafirma Cipax Industri AB personali ja klientidega

  • Lattu tulevate kaupade andmete sisestamine arvutiprogrammi

Ootused kandidaadile

Sobid ametisse kui omad erialast töökogemust, kasutad heal tasemel arvutit (Excel, Word, Outlook jm), räägid ja kirjutad inglise keeles väga hästi, oled hea suhtleja, suurepärane koostööinimene ja talud hästi pinget. Vene, soome ja/või rootsi keele oskus on suureks plussiks.
Tegemist on lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asenduskohaga.

Ettevõte pakub

Vastutusrikast tööd toetavas meeskonnas
Ametialaseid täiendkoolitusi
Erinevaid toetuseid ning ühisüritusi
Töölesõidu transpordikulude kompenseerimist

Töökoht asub Taeblas, Läänemaal.
Tööle asumine hiljemalt 23.11.2020

Tööpakkumise number
#670575

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2020

Cipax Eesti AS on Rootsi firma Cipax Industri AB tütarettevõte, mis kuulub XANO Industri AB kontserni. Cipax Eesti AS põhitegevusalaks on plasttoodete valmistamine rotatsioonivalu meetodil.

Vaata rohkem

Logistik