Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #276165

Logistik-ekspediitori PRAKTIKANT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Läbirääkimiste pidamine vedusid korraldavate firmadega, hinnapakkumiste võtmine ja läbirääkimiste pidamine ja kokkulepete sõlmimine kaupade transpordiks. Samuti maksetingimuste ja -tähtaegade ning veotähtaegade kooskõlastamine kaubavedude teostamiseks.

Ootused kandidaadile

  • eesti, inglise keele valdamine;
  • hea arvutioskus (Word, Excel);
  • ausus, usaldusväärsus;
  • hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus;
  • tehniline taiplikkus.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • tööd meeldivas kollektiivis.

Lisainfo

Töö ei seisne klientidega suhtlemises.
Tegemist on tasustamata praktikaga.

Tööpakkumise number
#276165