2023-08-23 14:48:55

Logistik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Baltic Agro logistiku tööülesandeks on siseriiklike ja rahvusvaheliste vedude korraldamine. Igapäevaselt on töö sisuks suhtlus klientide ja koostööpartneritega ning optimaalsete transpordilahenduste leidmine.

Ootused kandidaadile

Oled edukas kandidaat, kui oled valmis pingeliseks tööks ja Sind iseloomustab initsiatiivikus, kiire mõtlemine ning hea suhtlemisoskus.

Baltic Agro meeskonda sobib hakkaja, sõnapidaja ja koostöövalmis inimene. Kasuks tuleb varasem töökogemus logistiku või veokorraldajana.

Sinul ootame

  • keskharidus
  • inglise keele oskus
  • arvuti kasutamise oskus.

Kasuks tuleb vene keele oskus.
Kandideerides palume kaaskirjas märkida oma ootus töötasule.

Ettevõte pakub

Baltic Agro eesmärk on teha parimat võimalikku logistikat kevad- ja sügishooaegadel. Üle Eesti toimetatakse põllumeestele kohale väetis, seemned, taimekaitsevahendid ja loomakasvatustarvikud. Iga päev korraldatakse vilja ja söötade vedusid ning organiseeritakse koduaia kaupade tarneid.

Baltic Agro tagab korraliku töötasu, vajadusel väljaõppe ja kõiki tööks vajalikke vahendeid. Meie juures leiad toredad kolleegid ja ägedad meeskonnaüritused. Lisaks motiveerivad lisatoetused sportimiseks ja tervise hoidmiseks. 

Baltic Agros ootab Sind

  • tore meeskond
  • mitmekesine töö ja arenguvõimalused
  • ametialane täiendõpe
  • head töötingimused, sporditoetus ja tervisepakett.

Töökoht: Baltic Agro kontorites, võimalus töötada ka kodukontoris. 

Info kodulehel https://www.balticagro.ee/logistik.

Baltic Agro on üks suurimaid vilja eksportijaid Eestis ja Baltimaade tuntuim  põllumajandustarvikute müüja ning põllumajandusteenuste pakkuja. Rohkem kui 25-tegutsemisaastat tähendab Baltic Agrole usaldust ja mainet, mida hoida klientide seas ja põllumajandusvaldkonnas.