Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #378117

Lisatöö puhastusteenindajaleTartus

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on siseruumide koristamine, objekt asub Sõbra tn.
Tööpäevad E-R alates 17.30 (ca 2,5- 3h)
- kontoriruumide (töölauad, riiulid, kapid, aknalauad)
- vaipkatete puhastamine tolmuimejaga
- prügikastide tühjendamine
- sanitaarruumide puhastamine
- lillede kastmine 1x nädalas
- kööginurga koristamine, vajadusel nõude korjamine laudadelt, masinasse panemine ja välja võtmine

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on tahtmine seda tööd teha.
Sa oled täpne, usaldusväärne, aus ja korrektne.
Sulle meeldib kord ja puhtus.
Sa oled töökas ja positiivse suhtumisega.
Kasuks tuleb kogemus puhastusvaldkonnas.

Pakume Sulle lisateenimise võimalust, esmast väljaõpet ja toredat meeskonda.

Lisainfo

Lisainfo küsimiseks palun kontakteeru telefonil 58 230411

Tööpakkumise number
#378117

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
26. mai 2015
Kuulutus sisestati:
27. aprill 2015

Kendra on puhastusteenuseid pakkuv ettevõte Tartus ja Tallinnas, kelle meeskonda kuulub ligi poolsada töötajat. Meie suunaks on eripuhastustööd ja hoolduskoristus. Seoses laienemisega, otsime oma meeskonda puhastusteenindajaid.

Vaata rohkem