Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672632

Lisatöö puhastusteenindajale (Pirita piirkonnas, õhtuti)

2
CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    Peamised tööülesanded:

  • Kontorite, puhkeruumide jms korrashoid;
  • Põrandate kuiv- ja niiskepuhastus;
  • tolmu pühkimine vabadelt laua- ja riiulipindadelt, aknalaudadelt, juhtmekarbikutelt jne;

  • Klaaspindane kohtpuhastus;
  • sanitaarruumides paberihoidikute täitmine ja prügikastide tühjendamine

Täpsemat infot saab objektijuht Anult telefonil 58531429.

Ootused kandidaadile

Puhastusteenindaja töö eeldab:
- hoolikust ja täpsust;
- ausust;
- kohuse- ja vastutustunnet;
- puhtuse armastust ja mustuse märkamist.

Ettevõte pakub

- puhastusteenindaja esmast väljaõpet ja juhendamist;
- kaasaegseid töövahendeid;
- toredat meeskonda
- lisateenimise võimalust

Tööpakkumise number
#672632

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
17. november 2020
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem