Värsked tööpakkumised

Lisateenimise võimalus puhastusteenindajana (Lasnamäe pk)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 426613

Tööpakkumise number

426613

Töö kirjeldus

1. Objekt asub Betooni tn, Lasnamäe
Tööaeg: T ja N peale kella 19.00, aega kulub ca 3-3,5h,
Tööde loetelu:
- põrandapinna kuiv -ja niiskepuhastus, vaipkatete puhastamine tolmuimejaga;
- tolmu /mustuse eemaldamine töölaudadelt, kappidelt jms;
- uste, seinte, klaaspindade kohtpuhastus;
- tualettruumide puhastamine ja desinfitseerimine;
- prügikorvide tühjendamine;
- kööginurga koristus.

Nõudmised kandidaadile

Puhastusteenindaja töö eeldab hoolikust, usaldusväärsust, täpsust ning head füüsilist vormi. Sama tähtis on korrektne ja hoolitsetud välimus, puhtuse armastus ning mustuse märkamine.

Pakume erialast juhendamist ja täiendõpet, kaasaegseid töövahendeid ning abivalmis kollektiivi

Lisainfo

Küsimustele vastab personalijuht Kaire Lõhmus-Uusen

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
5. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2016

Kendra OÜ on puhtust ja korda armastav ettevõte, kes pakub puhastusteenust nii Tartus kui Tallinnas ning annab tööd üle 90 inimesele.
Kendra OÜ on tegutsenud puhastusteenuste pakkujana 2006 aastast, mille põhitegevuseks on regulaarsete koristusteenuste pakkumine ja eripuhastustööde osutamine era- ja äriklientidele. Ettevõtet hinnatakse kõrgelt tänu headele kliendisuhetele ja töökvaliteedile.