Lisateenimise võimalus õhtuti! VIP1

KENDRA OÜ

Tööpakkumise number

570696

Töö kirjeldus

Pakume lisatöö võimalust õhtuti puhastusvaldkonnas! Objekte erinevates linnaosades ning erineva suuruse ja sagedusega.
Huvi korral võtke palun julgesti ühendust telefonil 58230411.

Nõudmised kandidaadile

Puhastusteenindaja töö eeldab:
- hoolikust ja täpsust;
- ausust;
- kohuse- ja vastutustunnet;
- puhtuse armastust ja mustuse märkamist.

Ettevõte pakub

- puhastusteenindaja esmast väljaõpet ja juhendamist;
- kaasaegseid töövahendeid;
- toredat meeskonda
- lisateenimise võimalust.

Lisainfo

Lisainfo telefonil 58230411

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2018
Soovin kandideerida

Lisateenimise võimalus õhtuti!

KENDRA OÜ

Kendra on puhtust ja korda armastav ettevõte, kes pakub puhastusteenust nii Tartus kui Tallinnas ning annab tööd üle 90 inimesele.

Oleme tegutsenud puhastusteenuste pakkujana 2006 aastast, põhitegevuseks on regulaarsete koristusteenuste pakkumine ja eripuhastustööde osutamine era- ja äriklientidele. Ettevõtet hinnatakse kõrgelt tänu headele kliendisuhetele ja töökvaliteedile

Vaatan ettevõtte profiili