Värsked tööpakkumised

Liinitöötaja (toiduainetetööstus)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363833

Tööpakkumise number

363833

Töö kirjeldus

maailma parimate kalatoodete, pizzade ja pannkookide tootmine;
töö algus: KOHE!

Nõudmised kandidaadile

kehtiva tervisetõendi olemasolu (või siis teha jooksvalt);
vene või eesti keele oskus suhtlustasandil;
kohusetundlikkus;
suureks plussiks on varasem töökogemus toiduainetetööstuses.

Ettevõte pakub

stabiilset tööd;
ametialast väljaõpet ja koolitust kohapeal;
tasuta transporti ja tööriideid;
töö graafiku alusel (sisaldab ka öiseid vahetusi);
laupäev ja pühapäev alati vabad;
oma töötaja soodustused;
karjäärivõimalused.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2014
Brutopalk:
Alates 3.15 EUR tunnis

BIURO – liider ajutise tööhõive ja värbamisteenuste turul Balti riikides. Meie kliendiks on Paljassaare Kalatööstus AS, mis on Eesti juhtiv toiduainetetööstus, kus tänaseks töötab ligikaudu 200 töötajat. Kui Te peate lugu heast kalast, pannkoogist ja pizzast, siis on see töökoht just Teile! Pakume võimalust töötada suurepärases tootmisettevõttes.