Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300362

Liinioperaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Liinide käivitamine ja seiskamine
- Liinide seadistamine
- Mõõte- ja tehnoraportite täitmine
- Toodangu pakendamine ja vaheladustamise alale transportimine

Ootused kandidaadile

- Positiivne ellusuhtumine
- Nõus vahetustega tööks
- Eesti keel suhtlustasandil
- Füüsilise koormuse taluvus
- Kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

- Väljaõpet kohapeal
- Konkurentsivõimelist palka
- Kaasaegseid töötingimusi
- Stabiilset, huvitavat ja arendavat tööd rahvusvahelises ettevõttes
- Transpordi kompensatsiooni
- Sõbralikku ja toetavat töökollektiivi
- Karjäärivõimalusi

Lisainfo

Kasuks tuleb:

- Eelnev töökogemus tootmises
- Plastitehnoloogia tundmine
- Arvuti kasutamise oskus
- Tõstukijuhiload

Tööpakkumise number
#300362

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. märts 2013
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2013

2003. aastal alustas OÜ Varumeesteenindus personalirendi teenuse pakkumist, olles oma ala pioneer Eestis. Täna tegeleme aktiivselt personalirendi, -otsingu ja outsourcingu pakkumisega, ning oleme saavutanud Eesti turul arvestatava positsiooni suuremate antud ala tegijate hulgas.

Meie kliendiks on rahvusvaheline tootmisettevõte Eestis, mis kokku oma 28 esindusega üle maailma on üks oma ala juhtivatest. Ettevõtte toodanguks on plastist gaasi-, vee- ja kanalisatsioonitorud.
Seoses tootmismahtude suurenemisega võetakse tööle tublisid liinioperaatoreid.

Vaata rohkem