Liinijuht
Tööpakkumise number #752032

Liinijuht

2
Orkla Eesti AS (Kalev ja Põltsamaa Felix)
Jüri / Aruküla, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Kalevi tehas ootab suhkrukommiüksuse meeskonnaga liituma liiniuhti.

Tööaeg:

8-tunnine vahetustega töö kahes töövahetuses esmaspäevast reedeni 6.30 – 15.00 või 14.45 – 23.15, hooajal lisandub ka öine vahetus.

Ootused kandidaadile

See töö on just Sulle, kui

  • omad meeskonna juhtimise või tootmisliini töö korraldamise kogemust
  • oled hea suhtleja ja tulemuslik ka pingelises olukorras
  • oled sõber arvutiga, sh MS Office tarkvaraga
  • oled omandanud vähemalt keskhariduse
  • valdad eesti keelt nii kõnes kui kirjas ja vene keelt suhtlustasemel

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • väljaõpet kogenud kolleegi juhendamisel
  • lisaks põhipalgale ka tulemustasu teenimise võimalust
  • tasuta suppi ja soodsa hinnaga lõunasööki tehase sööklas
  • tasuta bussitransporti Mustamäelt, kesklinnast ja Lasnamäelt
  • erinevaid toetusi oluliste sündmuste puhul ja sporditoetust

Tööpakkumise number
#752032

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2021
Liinijuht Liinijuht

ORKLA EESTI AS on Eesti juhtiv toiduainetetööstusettevõte, kuhu kuuluvad maiustusi valmistav KALEVI tehas ja valmistoite ning mahlu tootev PÕLTSAMAA tehas. Ühendame endas pikaajalisi traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid ja Skandinaaviamaad. Kalevi ja Põltsamaa kaubamärgid on juba aastaid Eesti armastatuimate seas. Kuulume Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Anname tööd ligi 600-le inimesele.

Eesti ihaldusväärseim tööandja 2019Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks 2020

Vaata rohkem

Liinijuht
Liinijuht