Värsked tööpakkumised

Liimkilbi remontija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 364771

Tööpakkumise number

364771

Töö kirjeldus

Otsime oma tootmismeeskonda liimkilbi remontijat, kelle tööülesandeks on:
• Pooltoodangu pakkimiseelne remontimine;
• Pooltoodangu viimistlemine erinevate käsitööriistadega (freesid, elektrilised käsihöövlid, tikksaed, pitskruvid, peitlid, käsisaed, ekstsentrik lihvijad jne).

Nõudmised kandidaadile

Meile sobivalt kandidaadilt ootame:
• Tisleri haridust ja eelnevat töökogemust puidutööstuses;
• Võimalus töötada vahetustega;
• Kohusetundlikkust, täpsust ja korrektsust;
• Orienteeritust tulemustele.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• Stabiilset töökohta ja töötasu
• Igakuist tulemustasu
• Tervise Paradiisi spordiklubi ja veekeskuse külastust
• Sõbralikku ja töökat kollektiivi

Lisainfo

Töö toimub graafiku alusel. Hommikune vahetus 5:30-14:00 ja õhtune vahetus 14:00-22:30.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2014

Ecobirch AS

Ecobirch AS on 2002 aastal asutatud eestimaisel kapitalil põhinev kasetööstus, kuhu kuuluvad 2 saeveskit ja 1 liimkilbivabrik Eestis. Oleme suurim kase saematerjali ja liimkilbi tootja Baltikumis.