Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #738647

Liimija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nerostein OÜ on Põhja-Euroopa suurim kivitöötlemisettevõtte, mis toodab kivist (looduskivi, kvarts, keraamika) töötasapindu.  Toodangust 90% läheb ekspordiks Skandinaaviamaadesse, Prantsusmaale, Suurbritanniasse ja teistesse välisriikidesse. Samuti oleme tegevad oma koduturul Eestis. Seoses ettevõtte kiire kasvuga otsime oma meeskonda:

LIIMIJAT, kelle peamiseks ülesandeks on liimimistööde teostamine.

Ootused kandidaadile

  • on hea füüsilise vastupidavusega

  • oskab lugeda tehnilisi jooniseid

  • on hea tehnilise taibuga, täpne ning leidlik

  • on kiire õppija, kohusetundlik, korrektne ja pühendunud

  • valdab suhtlustasandil eesti keelt

  • tööks vajalikku väljaõpet ja huvitavat tööd kiiresti arenevas ettevõttes

  • vahetustega tööd

  • töötasu vastavalt oskustele

Lisainfo

Töö tundub huvitav? Kui jah, siis kandideeri läbi CV Keskuse või saada oma CV cv(at)nerostein.com Lisainfot töö kohta saad telefonil +372 58 600 301
Tööandja võtab ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega
Ettevõtte tootmisüksuse tuvustuse leiad siit: http://bit.ly/nerostein-tutvustuse-video
Ootame Sind tööle niipea kui võimalik!

Tööpakkumise number
#738647

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. november 2021
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2021

Nerostein on 2015. aastal alustanud eelkõige graniidist, marmorist, kvartsist ja akrüülist töötasapindu tootev ettevõte. Ettevõtte juhid, müügiinimesed, tootmispersonal ja paigaldajad on pikaajalise töökogemusega omaala spetsialistid. Kolme aastaga oleme kasvanud Põhja-Euroopa suurimaks oma valdkonna ettevõtteks. 2016 aasta majandustulemuste eest sai Nerostein Äripäeva Ehitumaterjalitootjate TOPis II koha.

Vaata rohkem

Liimija