https://www.cvkeskus.ee/199059

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199059

Lihunik - konditustaja Suurbritanniasse

CVKeskus.ee klient
Suurbritannia
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sealiha konditustamine. Tegemist on liinitööga.
Noa käsitlemise oskusi testitakse.


Ootused kandidaadile

Eelnev tääkogemus lihatööstuses vähemalt kaks aastat
Liinitöö kogemus ning vilumus antud valdkonnas
Inglise keel - algtase
Kandideerimiseks palume saata inglisekeelne CV


Ettevõte pakub

Majutusvõimalus
Töötasu 7.31 GBP / tund


Tööpakkumise number
#199059
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Lihunik - konditustaja Suurbritanniasse
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!