Leti-või klienditeenindaja Solaris Toidupoodi

ABC SUPERMARKETS AS

Tööpakkumise number

573328

Abc Supermarkets AS Leti-või klienditeenindaja Solaris Toidupoodi

Töö kirjeldus

Klientide sõbralik ja kiire teenindamine letis või kassas, toodete kaalumine ja pakendamine.

Nõudmised kandidaadile

*Eesti keele oskus vähemalt B1
*tahe pakkuda head klienditeenindust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:
* Kindlat sissetulekut ja lisatasusid
* Tööalast väljaõpet ja koolitusi
* Graafikujärgset tööaega
* Ettevõttesiseseid soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2019
Soovin kandideerida

Abc Supermarkets AS on Eesti ettevõte, kellele kuuluvad Comarketi kauplused ja Solaris Toidupood. Peame tähtsaks oma klientide soove, sõbralikku ja kiiret teenindust, kaubavaliku värskust ning ajaga kaasaskäimist.

Vaatan ettevõtte profiili